ShopWP Pro - en to nl translation catalogue (126 entries)

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Cart Icon
nl: Pictogram van de winkelwagen

en: You do not have the correct capabilities
nl: U beschikt niet over de juiste capaciteiten

en: Connect
nl: Verbinden

en: Sync
nl: Synchroniseer

en: Settings
nl: Instellingen

en: Products
nl: Producten

en: Collections
nl: Collecties

en: License
nl: Licentie

en: Extensions
nl: Extensies

en: You're almost ready!
nl: Je bent bijna klaar!

en: Before you can use the product pages, you need to do a couple more things:
nl: Voordat u de productpagina's kunt gebruiken, moet u nog een paar dingen doen:

en: 1. Turn on
nl: 1. Zet aan

en: Create Product Detail Pages
nl: Maak Product Detail Pagina's

en: from within the Syncing settings
nl: vanuit de Synchronisatie instellingen

en: 2. Use the
nl: 2. Gebruik de

en: Sync Detail Pages
nl: Synchroniseer detailpagina's

en: button under the plugin Tools
nl: knop onder de plugin Gereedschap

en: ShopWP Products
nl: ShopWP Producten

en: Shop Product
nl: Winkelen Product

en: I agree with the terms and conditions.
nl: Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden.

en: Add to cart
nl: In winkelwagen

en: Related Products
nl: Gerelateerde producten

en: This occurred while calling:
nl: Dit gebeurde tijdens het bellen:

en: at line number
nl: op regelnummer

en: ShopWP Warning: Custom fields added either by WordPress or ACF will NOT be erased during syncing.
nl: ShopWP Waarschuwing: Aangepaste velden die zijn toegevoegd door WordPress of ACF worden NIET gewist tijdens het synchroniseren.

en: Share how you're using ShopWP by allowing
nl: Deel hoe u ShopWP gebruikt door

en: usage tracking
nl: gebruik tracking

en: and help us make the plugin even better!
nl: en help ons de plugin nog beter te maken!

en: No thanks
nl: Nee, bedankt

en: Yes, allow usage tracking
nl: Ja, tracking van gebruik toestaan

en: Error:
nl: Fout:

en: It looks like your Shopify private app has been deleted! ShopWP won't continue to work until you create a new one. Disconnect your current store from the Connect tab to clear the old connection and then enter your new credentials.
nl: Het lijkt erop dat uw Shopify privé app is verwijderd! ShopWP zal niet blijven werken totdat je een nieuwe aanmaakt. Verbreek de verbinding met uw huidige winkel via het tabblad Verbinden om de oude verbinding te wissen en voer dan uw nieuwe gegevens in.

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Unable to delete cached settings.
nl: Kan opgeslagen instellingen niet verwijderen.

en: Unable to delete cached collection queries.
nl: Kan verzamelingsquery's in cache niet verwijderen.

en: Unable to delete cached product queries.
nl: Kan product queries niet verwijderen uit cache.

en: Unable to delete all cache, please try again.
nl: Niet in staat om alle cache te verwijderen, probeer het opnieuw.

en: No connection details found. Please try reconnecting your Shopify store.
nl: Geen verbindingsgegevens gevonden. Probeer uw Shopify winkel opnieuw te verbinden.

en: Unable to insert certain collects.
nl: Kan bepaalde verzamelingen niet invoegen.

en: Unable to sync webhooks, none found.
nl: Kan webhooks niet synchroniseren, geen gevonden.

en: 400 Error:
nl: 400 Fout:

en: The request was not understood by the server.
nl: Het verzoek werd niet begrepen door de server.

en: 401 Error:
nl: 401 Fout:

en: The necessary authentication credentials are not present in the request or are incorrect.
nl: De vereiste authenticatiegegevens zijn niet aanwezig in het verzoek of zijn onjuist.

en: 402 Error:
nl: 402 Fout:

en: The requested shop is currently frozen.
nl: De aangevraagde winkel is momenteel bevroren.

en: 403 Error:
nl: 403 Fout:

en: The server is refusing to respond to the request. This is generally because you have not requested the appropriate scope for this action.
nl: De server weigert te antwoorden op het verzoek. Dit komt meestal omdat u niet het juiste bereik voor deze actie hebt aangevraagd.

en: 404 Error:
nl: 404 Fout:

en: The requested resource was not found.
nl: De opgevraagde bron is niet gevonden.

en: 406 Error:
nl: 406 Fout:

en: The requested resource contained the wrong HTTP method or an invalid URL.
nl: De aangevraagde bron bevatte de verkeerde HTTP-methode of een ongeldige URL.

en: 422 Error:
nl: 422 Fout:

en: The request body was well-formed but contains semantical errors.
nl: De request body was goed geformatteerd maar bevat semantische fouten.

en: Check the documentation
nl: Controleer de documentatie

en: for a possible solution to this error.
nl: voor een mogelijke oplossing voor deze fout.

en: 413 Error:
nl: 413 Fout:

en: The Shopify data is too large for your server to handle.
nl: De Shopify gegevens zijn te groot voor uw server om te verwerken.

en: 429 Error:
nl: 429 Fout:

en: The request was not accepted because the application has exceeded the rate limit. See the API Call Limit documentation for a breakdown of Shopify's rate-limiting mechanism.
nl: Het verzoek is niet geaccepteerd omdat de applicatie de snelheidslimiet heeft overschreden. Zie de documentatie over de API-oproeplimiet voor een overzicht van Shopify's mechanisme voor limiettarieven.

en: 500 Error:
nl: 500 Fout:

en: An internal error occurred at Shopify.
nl: Er is een interne fout opgetreden bij Shopify.

en: 501 Error:
nl: 501 Fout:

en: The requested endpoint is not available on that particular shop.
nl: Het gevraagde eindpunt is niet beschikbaar in die bepaalde winkel.

en: 503 Error:
nl: 503 Fout:

en: The server is currently unavailable.
nl: De server is momenteel niet beschikbaar.

en: 504 Error:
nl: 504 Fout:

en: The request could not complete in time.
nl: Het verzoek kon niet op tijd worden voltooid.

en: An unknown Shopify API response was received during syncing. Please try disconnecting and reconnecting your store.
nl: Er is een onbekende Shopify API-respons ontvangen tijdens het synchroniseren. Probeer uw winkel los te koppelen en opnieuw aan te sluiten

en: Some collects were possibly missed during the syncing process. If you notice any absent content, try clearing the plugin cache and resync
nl: Sommige verzamelingen zijn mogelijk gemist tijdens het synchronisatieproces. Als u een afwezige inhoud opmerkt, probeer dan de plugin cache te wissen en hersynchroniseer

en: Some products were possibly missed during the syncing process. If you notice any absent content, try clearing the plugin cache and resync
nl: Sommige producten zijn mogelijk gemist tijdens het synchronisatieproces. Als u enige afwezige inhoud opmerkt, probeer dan de plugin cache te wissen en hersynchroniseer

en: Database Error:
nl: Database Fout:

en: The data you're trying to sync is too large for the database to handle. Try adjusting the "Items per request" option within the plugin settings.
nl: De data die je probeert te synchroniseren is te groot voor de database om aan te kunnen. Probeer de "Items per verzoek" optie aan te passen binnen de plugin instellingen.

en: Server Error:
nl: Serverfout:

en: The maximum amount of server memory was exceeded.
nl: De maximale hoeveelheid servergeheugen werd overschreden.

en: Type Error:
nl: Typefout:

en: Unable to convert data type to Object.
nl: Kan gegevenstype niet omzetten naar Object.

en: Unable to convert data type to Array.
nl: Kan gegevenstype niet omzetten naar Array.

en: HTTP Error:
nl: HTTP Fout:

en: Request URL not found.
nl: Aanvraag URL niet gevonden.

en: No Smart Collections were found during sync.
nl: Er zijn geen Smart Collections gevonden tijdens de synchronisatie.

en: No Custom Collections were found during sync.
nl: Er zijn geen aangepaste collecties gevonden tijdens de synchronisatie.

en: No Shop data was found during sync.
nl: Er zijn geen winkelgegevens gevonden tijdens de synchronisatie.

en: No Collects were found during sync.
nl: Er zijn geen Collects gevonden tijdens de synchronisatie.

en: Every %d Minutes
nl: Elke %d minuten

en: Shopping cart
nl: Winkelmandje

en: Begin checkout
nl: Begin met afrekenen

en: Unable to checkout. Please reload the page and try again.
nl: Niet mogelijk om af te rekenen. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Sale!
nl: Aanbieding!

en: Checkout notes
nl: Afrekenen

en: Your cart is empty
nl: Uw winkelwagen is leeg

en: Subtotal:
nl: Subtotaal:

en: No collections left to show
nl: Geen collecties meer om te laten zien

en: Load more
nl: Meer laden

en: No products left to show
nl: Geen producten meer om te tonen

en: Quantity
nl: Aantal

en: We like that one too!
nl: Die vinden wij ook leuk!

en: Clear selections
nl: Selecties wissen

en: Out of stock
nl: Uitverkocht

en: Out of stock. Please try selecting a different variant combination.
nl: Niet op voorraad. Probeer een andere variantcombinatie te kiezen.

en: Sold out
nl: Uitverkocht

en: No search results found
nl: Geen zoekresultaten gevonden

en: Search the store
nl: Zoeken in de winkel

en: No results found
nl: Geen resultaten gevonden

en: Title (A-Z)
nl: Titel (A-Z)

en: Title (Z-A)
nl: Titel (Z-A)

en: Price (Low to high)
nl: Prijs (laag naar hoog)

en: Price (high to low)
nl: Prijs (hoog naar laag)

en: Best Selling
nl: Best verkocht

en: Recently Added
nl: Recent toegevoegd

en: Collection default
nl: Standaard collectie

en: Manual
nl: Handmatig

en: Price (High to low)
nl: Prijs (hoog naar laag)

en: No %s found
nl: Geen %s gevonden

en: Filter by:
nl: Filteren op:

en: Page size:
nl: Pagina grootte:

en: Clear all
nl: Alles wissen

en: Available for sale
nl: Beschikbaar voor verkoop

en: Sort by:
nl: Sorteer op:

en: Loading...
nl: Laden…

en: See more
nl: Bekijk meer

en: Price
nl: Prijs

en: Vendors
nl: Leveranciers

note: Description of the plugin/theme
en: Sell and build custom Shopify experiences on WordPress.
nl: Verkoop en bouw aangepaste Shopify ervaringen op WordPress.
